З петлевою ручкою

Галузь застосування:
  • Салоны парфюмерии, косметики;
  • Бутики;
  • Для любых магазинов в качестве элитной упаковки.
Технічні характеристики:
  • Используемый материал: ПНД, ПСД, ПВД;
  • Ширина: от 30 до 70 см;
  • Высота: от 30 до 70 см;
  • Толщина: от 50 до 90 мкм;
  • Цветность: до 8 цветов (полноцвет).
Опис

 

Пакети з петлевою ручкою - кращі серед іміджевих пакетів

Коли Ви розраховуєте зробити пакет дійсно «робочої» рекламним майданчиком, необхідно подбати про те, щоб зображення побачило якомога більше людей. З «майками» це завдання складно виконати, оскільки форма тари змінюється в залежності від наповненості, вид «банана» псують прорізи для рук.

Ідеальним рішенням виступають пакети з петлевою ручкою. Їх ціна вище, ніж у аналогів, а й властивості краще. На подібний пакет можна нанести будь-яке зображення, воно завжди залишається добре читаним, оскільки ручка винесена вгору, а бічних складок немає - тара зберігає форму, що б Ви туди не поклали. Аудиторія сприйме Вашу рекламу найкращим чином.

Пакет «петля» зазвичай використовується бутиками, салонами косметики і парфумерії - це елітна іміджева упаковка. Її форма приваблива і так, тому Ваша задача - розробити хороший дизайн. Виготовленням займуться майстри своєї справи - ArtPack.

Виробництво пакетів з петлевою ручкою в ArtPack

Ми гарантуємо виняткову якість продукції, оскільки утримуємо виробництво повного циклу. Закуповується тільки сировину і фарбувальні пігменти. Поліетиленову плівку низькою, середньої і високої щільності робимо самостійно. Для пакетів типу «петля» зазвичай виготовляємо міцний поліетилен товщиною 50-90 мкм на Ваш вибір.

Розмір тари 30х70см, що прийнято вважати стандартом для розміщення ефективної реклами. Середні габарити пакета підходять для товару більшості магазинів, також вони зручні споживачам.

Зображення на пакети з петлевою ручкою наноситься методом трафаретного друку (шовкографія) або за допомогою Флексомашини. Доступна як монохромний режим, так і повнокольоровий (8 кольорів) - вийде реалізувати будь-який, навіть самий яскравий і незвичайний логотип.

Терміни виготовлення і ціна продукції визначаються за обсягом партії і методу нанесення малюнка. Для замовлень від 500 до 5000 одиниць ми пропонуємо шовкографію. Вона недешева, але всю партію можна закінчити за 5-7 днів. Для Флексомашини під кожен новий проект потрібно зробити індивідуальне кліше, тому терміни виготовлення 14-21 день. Вартість одиниці такої продукції значно дешевше, але в друк за методом флексографії приймаються обсяги від 5000 штук або 100 кг.

ArtPack працює з великими і дрібними компаніями по всій Україні. Клієнтам з Дніпропетровська пакети з петлевою ручкою доставляємо безкоштовно в той же день, що і завершуємо друк. Транспортування в інші міста займає 1-2 дні і оплачується за тарифами компанії-перевізника. Але нехай Вас не лякає плата за доставку, запросите прорахунок вартості друку, і Ви переконаєтеся, що ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці.

 

відправити запит