Пакет без ручок

Галузь застосування:
  • Розфасовка сипучих харчових продуктів (крупа, борошно, цукор);
  • Упаковка хлібобулочних виробів;
  • Упаковка фруктів і овочів в супермаркетах;
  • Упаковка хім.веществ (будує. Суміші, розчини);
  • Упаковка дрібних або габаритних товарів.
Технічні характеристики:
  • Матеріал, що використовується: ПНД, ПВД, ПВД;
  • Ширина: від 15 до 75см, біс фарбування - до 120см;
  • Висота: від 20 до 75см, без фарбування - до 120см;
  • Товщина: від 12 до 150мкм;
  • Кольоровість: до 8 кольорів (повнокольоровий).
Опис

 

Пакувальні і фасувальні пакети без ручок від ArtPack

Невеликі пакети з тонкого поліетилену є в кожному магазині. Вони використовуються на фасування, а також допомагають розділити велику кількість товару на дрібні партії. Щільні вироби, часто з клейкою смугою, застосовуються на виробництві, використовуються кур'єрськими службами та іншими компаніями. Пакети настільки різноманітні, що їх просто неможливо описати. У них тільки один загальний ознака - відсутність ручок.

Затребувані як прозорі пакети, так і пофарбовані, з нанесеним логотипом, рекламою, корисною інформацією. Ми можемо виготовити абсолютно будь-який тип, включаючи крафт-пакети. Максимальний розмір для нефарбованих пакетів - 120х120 см; для забарвлених - від 15х20см до 75х75см.

Умови замовлення крафт-пакетів, опис можливостей ArtPack

Ми не використовуємо заготовки під друк, а виробляємо їх самостійно за допомогою екструдера. Ви можете замовити пакети з поліетилену низької, середньої і високої щільності товщиною 12-150 мкм. Для виготовлення кольорової упаковки в гранули сировини додається барвний пігмент.

Якщо потрібно нанесення логотипу, малюнка або тексту на виріб, використовується друк методом шовкографії для замовлень тиражем від 500 примірників або флексографії - від 5000 шт. Можлива як монохромна, так і повнокольоровий (8 кольорів) друк.

Ціна пакетів без ручок залежить від обраних Вами матеріалів, кольорів, методів нанесення зображення. Невеликі пакети з тонкого матеріалу (6-12 мкм) без малюнка виробляємо швидко. Друк за допомогою шовкографії займає 5-7 днів. Флексографія вимагає виготовлення індивідуального кліше, через що терміни виробництва варіюються від 14 до 21 робочого дня.

Проект йде в роботу відразу після затвердження макету та внесення передоплати. Ми відправляємо продукцію по всій Україні силами транспортних компаній. Вартість доставки визначається за тарифами перевізника для обраних Вами умов. Клієнти з Дніпропетровська отримують готові пакети без ручок в день завершення виробництва. Доставка по місту безкоштовна.

ArtPack розраховує на тривалий і продуктивну співпрацю з Вами. Ми працюємо як з молодими брендами, так і з лідерами ринку, пропонуючи кращі умови і демократичну вартість послуг. Заповніть форму на сайті або зателефонуйте нам, і Ви більше не звернете уваги на рекламу конкурентів.

Додаткові переваги:
Низька вартість пакетаУніверсальність застосуванняПростота виготовлення

 

відправити запит