Пакет з прорізною ручкою

Галузь застосування:
  • Магазины любых направлений;
  • Под запайку для расфасовки кормов, строительных смесей и т.д.;
  • В качестве рекламы на выставках и ярмарках;
  • Для поддержания корпоративного стиля.
Технічні характеристики:
  • Используемый материал: ПНД, ПСД, ПВД;
  • Ширина: от 15 до 75см, без покраски – до 100см;
  • Высота: от 20 до 75см, без покраски – до 100см;
  • Толщина: от 15 до 150мкм;
  • Цветность: до 8 цветов (полноцвет);
  • Усиленная или не усиленная ручка.
Опис

 

ArtPack - виготовимо пакети «банан» для будь-яких цілей

Серед усіх відомих типів пакетів, «банан» за популярністю обходить тільки «майка». Але якщо останні створені для габаритних предметів, покупок в супермаркетах і т.д., то перші служать рекламним цілям. Вони завжди виглядають стильно, мають лаконічну форму, але залишаються міцними і місткими.

Відмінні властивості - запорука успіху. Пакети з прорізний ручкою - це незамінний атрибут виставок і презентацій, іміджевий продукт для магазинів з продажу електроніки, аксесуарів, бутиків і т.д. Вони допомагають підтримувати корпоративний стиль і збільшити впізнаваність бренду. Головне - замовити пакети в правильному місці на вигідних умовах.

Умови виробництва пакетів з пробивною ручкою

Ми робимо пакети по замкнутому циклу, закуповуючи тільки фарбу і гранули поліетилену високої і низької щільності. Екструдером видуваємо рукав плівки товщиною від 15 до 150 мкм, на якому можна відобразити будь-яке зображення за допомогою шовкографії або флексографії. Доступна як монохромна, так і повнокольоровий друк (8 кольорів).

Далі рукав вирушає на спеціальний верстат, де відбувається порізка, спайка і пробивання ручки. Для великих пакетів рекомендуємо замовити додаткове посилення ручки і ущільнення дна. Це некритично відбивається на вартості виробу, але робить його більш міцним і зносостійким.

Ви можете купити пакети «банан» і будь-яким зображенням в габаритних розмірах від 15х20 см до 75х75 см. Максимальний розмір - метр на метр, але подібні вироби неможливо пофарбувати, що зводить нанівець весь їх маркетинговий потенціал.

Терміни виконання Вашого замовлення залежать від завантаженості обладнання. Як тільки макет узгоджений, а на наш рахунок надійшла часткова або повна передоплата, проект відправляється у виробництво. Якщо Ви вибрали трафаретний друк (шовкографію) в невеликому тиражі, партія буде готова через 5-7 днів.

Флексографія - процес більш тривалий, але і дешевий на обсязі. Для такої печатки потрібне виготовлення індивідуальних кліше з гуми або фотополімеру, тому стандартні терміни виробництва партії в 5000 шт і більше - 14-21 день.

Новенькі пакети «банан» відправляться до Вас відразу ж. Доставка по Україні займає 1-2 дні і реалізується за допомогою популярних компаній-перевізників. Якщо Ви перебуваєте в Дніпропетровську, товар привеземо безкоштовно в той же день як закінчимо виготовлення всієї партії. Ціни і умови роботи сподобаються Вам - телефонуйте або запитуйте прорахунок через сайт.

Додаткові переваги:
Оптимальная цена межу пакетом
«майка» и пакетом с петлевыми ручками
Пакет с прорезной ручкой «банан»
 – лучший вариант для рекламы на упаковке
Минимальные тиражи на
пакет «банан» в 3 раза ниже, чем
на пакет с петлевыми ручками.
 
відправити запит