Пакет майка

Галузь застосування:
  • Идеально  подходит для продуктовых магазинов и супермаркетов;
  • Для упаковки и переноски габаритных изделий;
  • Аптеки, строительные магазины и т. д.
Технічні характеристики:
  • Используемый материал: ПНД, ПСД, в редких случаях - ПВД;
  • Ширина: от 21 до 75см, бес покраски – до 90см;
  • Высота: от 35 до 75см, без покраски – до 90см;
  • Боковые складки: от 5 до 30см;
  • Толщина: от 12 до 90мкм;
  • Цветность: до 4 цветов;
Вантажопідйомність пакетів:
Размер пакета «майка»:Выдерживает вес до:
28 х 50 см при толщине 16 мкм5 кг
30 х 60 см при толщине 18 мкм8 кг
38 х 60 см при толщине 20 мкм10 кг
44 х 70 см при толщине 25 мкм15 кг
Опис

 

Пакети «майка» з логотипом Вашої компанії. Друк в ArtPack

Наймасовіший, поширений і зручний вид пакетів - це класична «майка». Вони характеризуються низькою вартістю, але відмінною вантажопідйомністю, зручністю транспортування і великою площею для Вашої реклами.

Майже всі великі мережі супермаркетів використовують пакети «майка» з логотипом, а однією з них навіть вдалося провернути масштабну рекламну кампанію, попросивши покупців надіслати фото з пакетом. Якщо Ви все ще думаєте, який тип пакету вибрати, «майка» стане практичним і простим, універсальним рішенням.

Виробництво пакетів типу «майка» в ArtPack

«Майки» роблять методом екструзії з гранул поліетилену низької та середньої щільності, дуже рідко - високої щільності. Отриману плівку завтовшки 12-90 мкм забарвлюють на Флексомашини. Зазвичай застосовується чотириколірна друк, однак, можлива і повнокольоровий, за бажанням клієнта.

Після спеціальний верстат формує з плівки в рукаві міцні, але тонкі пакети «майка» з бічними складками, завдяки яким збільшується місткість. Ми пропонуємо виготовлення пакетів розміром від 21х35 см до 75х75 см. Також можемо зробити нефарбовані 90х90 см - це просте рішення для тих, хто не планує використовувати весь маркетинговий потенціал тари або вважає, що реклама на пакетах буде зайвою.

Ваше замовлення відправиться на виробничу лінію відразу після затвердження макету та попередньої повної або часткової оплати. Оскільки флексопечать передбачає виготовлення індивідуальних гнучких кліше для кожного нового проекту, виробництво партії займає від 14 до 21 календарного дня. Мінімальне замовлення - 100 кг продукції - це близько 5000 пакетів.

Як тільки пакети «майка» з логотипом вийдуть з верстата, ми відразу відправимо товар обраним Вами перевізником в будь-яке місто України. Адресна доставка також доступна, але коштує дорожче. Транспортування зазвичай займає 1-2 дні в залежності від Вашої локації. Клієнти з Дніпропетровська можуть скористатися безкоштовною доставкою день в день або обговорити інший спосіб отримання замовлення з нашим менеджером.

Наші ціни Вас приємно здивують. Реклама на пакетах ще не була настільки дешевою і ефективною. Її використовують як розвиваються бренди, так і визнані, великі гравці ринку. Щоб отримати персональне пропозицію, зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку через сайт. З пакетами від ArtPack, Вашу рекламу побачить величезна аудиторія потенційних клієнтів.

 

Додаткові переваги:
Пакеты типа «майка»
– самый дешевый вид пакета
 Пакеты «майка» благодаря своей конструкции
имеют гараздо большую прочность при
меньшей толщине чем пакет «банан»
Пакеты «майка» имеют самую
высокую вместительность
в сравнении с другими пакетами.
 
відправити запит