Флексографія

Опис

Флексографія - спосіб друку із застосуванням еластичних друкарських кліше, встановлених на циліндричних валах різного діаметру. Вимагає високого тиражу виготовлення пакетів (від 5 000шт), але за прийнятною ціною.

Виготовлення пакетів методом флексодруку в ArtPack

Реклама на пакетах часто ефективніше будь-яких білбордів, роликів на ТБ або розкручування в інтернеті, адже Ви отримуєте необмежену кількість показів, підвищуєте впізнаваність бренду, а носіями виступає ні хто інший як Ваші клієнти. Головне в цій справі - вибрати правильний метод друку та надійного постачальника продукції.

ArtPack робить Вам найвигіднішу пропозицію - флексодрук на пакетах всіх популярних форматів і габаритів. Мінімальний обсяг для замовлення - всього 100 кг (близько 5000 шт). Якість продукції не викликає сумнівів, оскільки ми утримуємо виробництво повного циклу і ретельно контролюємо кожен етап виготовлення та друку.

Ви можете замовити:

  • Пакет з прорізний ручкою «Банан» - типовий іміджевий варіант;
  • Пакет «Майка» - місткий і популярний;
  • Пакет з петльовими ручками - подарунковий або іміджевий;
  • Фасувальний пакет без ручок - для виробничих підприємств.

Доступні розміри пакетів від 15х15 см до 90х120 см.

Процес виробництва і флексодруку

Після узгодження макету, вибору типу вироби та тиражу, стартує виробництво. Залежно від Ваших переваг і формату, ми використовуємо поліетилен ПВД (глянсовий і щільний), ПНД (матовий, тонкий, але дуже міцний) або сплав ПВД + ПНД.

За допомогою екструдера видувається поліетиленовий рукав. Після охолодження матеріал потрапляє на верстат для флексодруку. Майбутні пакети проходять через вали з гнучкими кліше, які спеціально виготовляються з гуми або фотополімеру під кожен конкретний проект. Ми використовуємо чотирьох, шести або восьмицветного машину, отримуючи допустима кількість квітів до 6 + 6.

Заключний етап - порізка та спайка на спеціальному верстаті. У нього завантажується вже надруковані рукав з плівки товщиною 12-120 мкм. Машина під управлінням комп'ютера точно розрізає полотно, не пошкоджуючи малюнок і не допускаючи зміщення. Після відріз запаюється, якщо необхідно, приклеюються або прорізаються ручки.

Далі ми фасуємо продукцію і відправляємо партію Вам. Дніпропетровськом доставка безкоштовна протягом доби після завершення виробництва. В інші міста України - 2-5 робочих днів, оплачує за тарифами обраної Вами компанії-перевізника.

Флексодрук на пакетах у нас проходить в стислі терміни - 14-21 день залежно від завантаженості цеху. Вибираючи нас, Ви отримуєте товар високої якості за прийнятними цінами. Телефонуйте або оформляйте заявку на сайті, щоб дізнатися подробиці.

відправити запит